lišta Titulní stránkaVěční milenci

Achaia

Naslouchám krásným myšlenkám a vím, že jsem v tomto nekonečném procesu opět na začátku. Před očima vidím další bílou startovní čáru, která vybízí ale i varuje

Objevuje se ona. A existence se zdvojuje jako v zrcadle a zároveň splývá v nějaké dosud nevídané struktuře . Myšlenky a rady z knížek se začínají materializovat, démoni nicoty mizí v dáli a on se začíná usmívat a smát. Protože najednou vidí , že knížky mají pravdu . Už nemusí věřit, už to ví. Že Plejáďani existují, že Bůh existuje. Ne někde a někdy ale tady a teď. Život je nejkrásnější hra, stvořená jenom pro nás. Sen se stává skutečností a skutečnost se stává snem. Duální svět ožívá a za ním se začínají objevovat další dimenze. Dimenze tušených souvislostí věcí skrytých, které ale najednou ožívají ze vzpomínek a zapomenutých koutů něčeho prožitého dávno, moc dávno …

Má pevný záměr dosáhnout osvobození, žít v pravdě, zbavit se strachu a závislostí. Žít v přítomnosti Tady a teď. Najít sebe sama a třeba ještě něco víc . Smysl existence. Boží přítomnost ? Tápá a bojuje . Se sebou i s ostatními. Trápí svoje okolí ale hlavně sebe. Snaží se zničit svoje tělo. Otrávit ho alkoholem a nicotou . Nechat ho zemřít. Odejít do tmy ,kde možná něco je, co nezná . Zlý sen končí a nastává nové dějství...

Přicházejí bytosti, které hledal, které podvědomě volal a žádal o radu. Řešení je jednoduché. Zastav se a poslouchej. Tlukot srdce, rytmus dechu, šumění lesa, hukot potoka, příboj moře. Netrap se minulostí ani se neobávaj budoucnosti. Minulost už tady není a budoucnost ještě nenastala. Zůstaň tady . Tvoř a miluj každý okamžik, který je Tvůj.Který vytváří sled událostí nazývající se budoucnost. Budoucnost není nejistá, budoucnost tvoříš Ty. Nejlépe, když o tom nepřemýšlíš , když se necháváš unášet božskou hrou .

Přicházejí Plejáďanky. Objevuje se ona. A najednou se existence zdvojuje jako v zrcadle a zároveň splývá v nějaké dosud nevídané struktuře . Myšlenky a rady z knížek se začínají materializovat, démoni mizí v dáli a on se začíná usmívat a smát. Protože najednou vidí , že knížky mají pravdu . Už nemusí věřit, už to ví. Že Plejáďani existují, že Bůh existuje. Ne někde a někdy ale tady a teď. Život je nejkrásnější hra, stvořená jenom pro nás.

Sen se stává skutečností a skutečnost se stává snem. Duální svět ožívá a za ním se začínají objevovat další dimenze. Dimenze tušených souvislostí věcí skrytých, které ale najednou ožívají ze vzpomínek a skrytých koutů něčeho prožité dávno, moc dávno…

Slunce už není tím co dřív, ani déšť a oblaka a hvězdy. A rozhovor v restauraci, polévka a káva, procházka po trávě, dotek kamene, vůně kůže a pohlazení pramínku vlasů. Všechno patří Tobě, už nemusíš mít strach , že o to přijdeš. Že Ti to někdo sebere.

A najednou nějaký zbloudilý démon křičí z příšeří, chyťte si mně nebo Vám uteču a budu Vás dál trápit a strašit, chyťte si štěstí , nebo Vám zmizí, kupte si ho, zavřete ho, bude jen Vaše a ostatní ho neseberou. Co když ona uteče, co když už s ním nebudeš obědvat a milovat se, musíte vymyslet , jak to zařídit, aby to bylo na věky , aby to bylo pořád. Pocit štěstí , spojení s Bohem a Bohyní a okamžikem zázračné přítomnosti.

A najednou je to pryč … Zmizela iluze , zmizelo tady a teď a je jen mlha nejistoty. Z tvoření se stalo zařizování, z prožitku přítomnosti pochyby, co bude zítra, co bude za rok. Manipulace s budoucností. Snaha o uchopení neuchopitelného .Strach a nejistota. Ďáblové a démoni. Zlí skřítkové.

Ano, je to iluze. Řekl to už Schopenhauer . Svět jako vůle a představa. A doplnil to Crowley. Love is the Law . Love under will.

Ano je to iluze, ale na tom stojí svět , svět iluzí i reality je jenom jeden v mnoha dimenzích, které se udržují z jednoho bodu představy , jednoho bodu přítomnosti, jednoho bodu lásky a vůle , udržet tuto vizi pohromadě.Protože tento bod je průnikem člověka do božské existence, multidimensionální hry nepochopitelných struktur a systémů .

Tvořme a hrajme si s tímto bodem, tudy vede cesta ke štěstí, cesta do vyšších dimenzí, ven z destrukce a deprese neosvícených, ztracených existencí obávajících se , co jim přinese zítřek. Invokujme stále zázrak okamžiku, duálního prožitku tantrického prolnutí duše i těl s naší boží podstatou.

Tvoření okamžiku z něhož vzniká budoucnost,kterou jsme již prožili