lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 23.9.2019 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší jednotlivce i páry Téma setkání: Mabon, oslava podzimní rovnodennosti. Nadešel čas rovnováhy světla a tmy, čas, poděkovat za úrodu a přivítat temnou část roku. Antičtí Řekové tradičně slavili úrodu s Dionýsem a Démétér a symbolicky předávali moc nad světem její dceři Persefoně a Hádovi, vládcům podsvětí. V rámci našeho setkání pro pokročilejší poděkujeme za dary léta a uctíme bohyně a bohy vládnoucí temnotě. S sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, obětinu (hodí se něco z úrody, nebo svíčka pro temnou část roku), případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místnosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditárně tašky, batohy, :... . Program začíná v 19:00, otevřeno od 18:30. Přihlášky u Martiny na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 773576444. Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.

Tantra institut 7.10.2019 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro páry i jednotlivce. Téma setkání: Bude určeno.U účastníků se nepředpokládá žádná vstupní znalost. Otevřeno začátečníkům i pokročilejším. Co na sebe a s sebou: Pohodlné, čisté oblečení (něco co jste neměli na sobě celý den třeba lunghi/sárong), případně ručník (ti, kdo se chcete ospprchovat). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditárně tašky, batohy, ... . Program začíná v 19:15, otevřeno od 18:45. Přihlášky u Martiny na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 773 576 444. Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky