lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 3.6.2019 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší páry i jednotlivce. Téma setkání: Vesmírný tanec Šivy a Šakti. Tantrický tanec představuje most spojující tanečníka se vším živým kolem něj. Tanec napomáhá bořit hranice ega, tanečník tak může vstoupit hluboko do proudu života. V první části programu si budeme hrát s tantristickými principy tance a s transformací prostoru na chrám. S sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, tričko navíc, deku, případně vlastní posvátný předmět na společný oltář, případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Program začíná v 19:00, otevřeno od 18:30. Přihlášky u Martiny na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 773 576 444.
Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8 (Rohanský ostrov).

 13.6.2019 Meditace mazlení - Meditace hlazení. "Zatímco jsi hlazená sladká princezno, vstup do hlazení jako do věčného života" , tato Šivova sútra má už 5000 let. Jemným hlazením celého těla se oddáváme lásce a dostáváme se díky této sútře, zcela ponořeni v meditaci přítomného okamžiku do změněného stavu vědomí, kde se přepisuje vztah k intimitě, stáváme se citlivější k vlastním potřebám a tělu a dochází také k léčení sexuálních dysfunkcí. Tato meditace je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Můžete si vybrat, zda chcete zůstat oblečeni či si odložit oděv při vzájemném respektování vašich hranic. S sebou: čerstvé volné oblečení (třeba lunghi), deku!!!, případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Přihlášky u Jany na tel.: 725 311 506. Provází: Maya. Místo: Centrum života Alatyr, Štěpánská 61, Praha 1 (v pasáži Lucerna),.

 14.-16.6.2019 Vědomé BDSM: Škola submise. Srdečně Vás zveme na oblíbený a zábavný workshop, na kterém budete mít kromě jiného možnost vrátit se o několik let zpátky - do školy! Ne však do školy obyčejné, ale „Školy submise" - mimořádně oblíbené a vyhledávané instituci s nejlepšími referencemi a vysokým počtem úspěšných absolventů, ve které šéfuje přísná, ale spravedlivá paní ředitelka! Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky