lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 18.12.2017 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro páry i jednotlivce. Téma setkání: (před)slunovratní čarování. Období kolem slunovratu je tradičně považováno za vhodné pro magické rituály. Na úvod setkání si vybereme jednu naší touhu a potom požádáme existenci o její naplnění. S sebou: kousek ovoce nebo cukroví, lunghi, deku. Program začíná v 19:30, otevřeno od 19:10.
Přihlášky u Daniely na emailu: daniela.skalova13@gmail.com, tel.: 602453469. Provází: Manguri. Místo: Centrum života Alatyr, Štěpánská 61, Praha 1 (v pasáži Lucerna).

Tantra institut 31.12. Silvestrovská Tantrická Dance-Play-Party! Srdečně zveme přátele a všechny otevřené lidi již na 5. ročník Silvestrovské Tantrické Dance-Play-Party na hravý a vzrušující prožitkový podvečer a večer a netradiční Silvestrovskou oslavu! Přijďte se setkat s přáteli, poznat nové a přivítejte s námi Nový rok lehkými tantrickými technikami a rituály, jídlem, pitím, tancem, energií a zábavou! Od 16.hodiny do půlnoci nás čeká pestrý společný program. Od půlnoci do rána můžeme pokračovat hraním si, tancem, mazlením, sdílením, relaxací.. V ceně je půlnoční přípitek šampaňským.
Provází: Jana Goetzová a Manguri. Místo: studio Karlovka, Praha 1.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky