lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 17.6.2019 (pondělí) Meditace mazlení: Cestou tantrické meditace. Téma setkání: Cestou tantrické meditace. Setkání vhodné pro začátečníky i pokročilejší. Na úvod se budeme věnovat technikám, které podporují a umožňují meditativní prožívání, tak zvané vědomé prožívání. To je základem pro rozšiřování vědomí, což je podle tantrického učení nejdůležitějším úkolem člověka na světě. S sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditárně tašky, batohy, ... . Program začíná v 19:15, otevřeno od 18:45. Přihlášky u Martiny na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 773 576 444. Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.

Tantra institut 15.7.2019 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší jednotlivce i páry Téma setkání: Poklona Hathor. Kult bohyně Hathor ve starém Egyptě, připomíná v mnohém tantrické učení. Hathor je mimo jiné patronkou lásky, sexu, umírání a umění. Úcta k Bohyni zahrnuje i úctu k jejím projevům v životě kolem nás. Nejprve budeme hledat a oslavovat projevy Bohyně ve vnějším světě, abychom ji nakonec objevili i ve svém nitru. S sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, obětinu Bohyni (něco k čemu máte emoční vztah) případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditárně tašky, batohy, ... . Program začíná v 19:15, otevřeno od 18:45. Přihlášky u Martiny na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 773 576 444. Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky