lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 10.8.2020 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro páry i jednotlivce. Téma setkání: Objevování energetického těla. Práce s energií je součástí tantry. Vlastní energii můžeme vnímat jako energetické tělo, které je uvnitř a hlavně okolo našeho fyzického těla. Rozproudíme svou energii, abychom mohli energetické tělo lépe vnímat, budeme si hrát s jeho hranicemi i prozkoumávat a vnímat, co se s ním děje při vzájemném kontaktu. Co na sebe a s sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, ručník (pro případnou sprchu). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místnosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditační místnosti tašky, batohy, ... . Setkání bude uzpůsobeno aktuálním hygienickým požadavkům. Vítáme páry i jednotlivce, z organizačních důvodů, pokud můžete se přihlašujte v páru. Provází: Manguri a host Zuzana Bestová. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.

Tantra institut 24.8.2020 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší páry i jednotlivce. Téma setkání: Bolest versus potěšení II. Pojďme opět společně nahlédnout do smyslného světa BDSM Play a vyzkoušet si nástroje a techniky zpracování bolesti. Ukázat si, jak lze fyzický kontakt posílit pomocí správných nástrojů a jak hraní s intenzivní stimulací poskytuje nejen drama, ale především dynamiku a zábavu! Velmi volně navazuje na setkání z 13.7., takže není nutnost absolvovat předchozí setkání. Co na sebe a s sebou: Volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, nejlépe lunghi/sárong, deku, šátek na zavázání očí, případně oblíbené BDSM hračky (těm co nemají, zapůjčíme), ručník (pro případnou sprchu). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místnosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditační místnosti tašky, batohy, ... . Setkání bude uzpůsobeno aktuálním hygienickým požadavkům. Vítáme páry i jednotlivce, z organizačních důvodů, pokud můžete se přihlašujte v páru. Večerní program prodloužen na 18:00 - 22:30, cena navýšena o 100/150 Kč pro jednotlivce/páry. Provází: Manguri, host Jana Goetzová. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.

Tantra institut od 14.9.2020 Večerní tantra pro ženy. Pět setkání pro bližší seznámení nejen s tantrou, ale hlavně sama se sebou. Trochu teorie, hodně praxe. Zábava i sebepoznání. Provází: Zuzana Bestová. Místo: Studio Braník, Ke Krči 30, Praha 4, 14700.

Tantra institut 8.10.2020 (čtvrtek) Meditace mazlení - setkání pro páry i jednotlivce. Setkání nepředpokládá žádnou znalost a je vhodné i pro začátečníky. Co na sebe a s sebou: Volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, ručník (pro případnou sprchu). Setkání bude uzpůsobeno aktuálním hygienickým požadavkům. Vítáme páry i jednotlivce, z organizačních důvodů, pokud můžete se přihlašujte v páru. Provází: Manguri. Místo: Komunitním centru Blízko sebe, K Dolům 38 Praha 4.

Tantra institut 16.-18.10.2020 Amor a jeho ženská tvář. Víkendové setkání věnované budování energie a jinovému prožívání erotiky. Soulad s Amorem(Erotem) je důležitým předpokladem pro život v harmonii s celou existencí. Tato archaická síla zásadně ovlivňuje život každého z nás. V dnešní postpatriarchální společnosti obecně vnímáme spíše jangovou (mužskou) podstatu Amora. Přijměte naše pozvání prozkoumat jeho jinovou (ženskou) část. Abychom nějaký princip pochopili, je nezbytné ho nejprve přijmout, takový jaký je. K tomu slouží tantrické rituály. Tím, že uctíváme a oslavujeme nějakou část existence (často reprezentovanou božstvem) a navážeme s ní důvěrný kontakt, necháme se jí prostoupit, tím dáváme šanci abychom si nakonec odnesli z rituálu zážitek jednoty a pochopení. Kurz určen pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, pokročilejší účastníky tantrických seminářů a tolerantní začátečníky. Provází: Manguri a Zuzana Bestová. Místo: Komunitní centrum Blízko sebe, Praha.

Tantra institut 22.-29.5.2021 Tantrická dovolená v Toskánsku. Pojeďte s námi strávit květnový týden v kraji fascinující historie, malebné krajiny, slavných (nejen) renezančních umělců, nádherných měst, znamenitého vína a lahodného jídla. Do čtyři sta let staré, příjemně zrekonstruované, vily v zahradě obklopené vinicemi. Výuka tantry (ranní a večerní lekce, dohromady 5 hodin denně): meditační techniky vhodné pro páry i jednotlivce, hravé techniky tantrické masáže, probouzení energetického těla, práce s energií: otevírání čaker a jejich nabíjení, posvátné tantrické rituály, sdílení, vzrušení, zábava i pohled do nitra. Přes den (zhruba 10-19) volno na výlety po okolí či na relaxaci v přírodě nebo u bazénu. Provází: ing. Jana Goetzová a Manguri. Místo: Villa Gaia, Seggiano, Toskánsko.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky