lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra esence 15.7.2018 Jak uspokojit (nejen) muže: 3h tantrický kurz pro ženy Mužská sexualita je jiná, než ta naše, a teprve její plné pochopení z vás udělá opravdovou sexuální bohyni.
Kurz probíhá pod vedením zkušené tantrické lektorky, v ženské skupině s maximálním počtem 8 účastnic. Používat budeme nejen slova, ale i názorné pomůcky a ilustrační obrázky. Domů si odnesete i podrobný manuál probíraných technik. Chybět nebudou ani tantrická dechová cvičení a prožitkové techniky.


Tantra institut 23.7.2018 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší páry i jednotlivce. Na pomezí rozkoše a bolesti. Host setkání: Jana Goetzová, lektorka vědomého bdsm a tantry. Na úvod si budeme si hrát s pocity libosti a nelibosti a hledat místo, kde se potkávají. Co na sebe a s sebou: Volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, šátek na zavázání očí, případně oblíbené hračky na bdsm. Program začíná v 19:00, otevřeno od 18:30. Přihlášky u Jany na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 725 311 506. Provází: Manguri. Místo: Studio Karlovka, Karlova 25, Praha 1.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky