lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 16.-18.10.2020 Amor a jeho ženská tvář. Víkendové setkání věnované budování energie a jinovému prožívání erotiky. Soulad s Amorem(Erotem) je důležitým předpokladem pro život v harmonii s celou existencí. Tato archaická síla zásadně ovlivňuje život každého z nás. V dnešní postpatriarchální společnosti obecně vnímáme spíše jangovou (mužskou) podstatu Amora. Přijměte naše pozvání prozkoumat jeho jinovou (ženskou) část. Abychom nějaký princip pochopili, je nezbytné ho nejprve přijmout, takový jaký je. K tomu slouží tantrické rituály. Tím, že uctíváme a oslavujeme nějakou část existence (často reprezentovanou božstvem) a navážeme s ní důvěrný kontakt, necháme se jí prostoupit, tím dáváme šanci abychom si nakonec odnesli z rituálu zážitek jednoty a pochopení. Kurz určen pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, pokročilejší účastníky tantrických seminářů a tolerantní začátečníky. Kurz zrušen. Provází: Manguri a Zuzana Bestová. Místo: Komunitní centrum Blízko sebe, Praha.

Tantra institut 22.10.2020 (čtvrtek) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší páry i jednotlivce. Setkání zrušeno. Co na sebe a s sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, ručník (pro případnou sprchu). Ještě s sebou vezměte nějakou taštičku/krabičku, na cennosti. Ty musíme brát s sebou do meditační místnosti, protože šatna není uzamykatelná. Nechceme v meditační místnosti tašky, batohy, ... . Setkání bude uzpůsobeno aktuálním hygienickým požadavkům. Vítáme páry i jednotlivce, z organizačních důvodů, pokud můžete se přihlašujte v páru. Provází: Manguri a host Zuzana Bestová. Místo: Komunitním centru Blízko sebe, Praha 4.

Tantra institut 22.-29.5.2021 Tantrická dovolená v Toskánsku. Pojeďte s námi strávit květnový týden v kraji fascinující historie, malebné krajiny, slavných (nejen) renezančních umělců, nádherných měst, znamenitého vína a lahodného jídla. Do čtyři sta let staré, příjemně zrekonstruované, vily v zahradě obklopené vinicemi. Výuka tantry (ranní a večerní lekce, dohromady 5 hodin denně): meditační techniky vhodné pro páry i jednotlivce, hravé techniky tantrické masáže, probouzení energetického těla, práce s energií: otevírání čaker a jejich nabíjení, posvátné tantrické rituály, sdílení, vzrušení, zábava i pohled do nitra. Přes den (zhruba 10-19) volno na výlety po okolí či na relaxaci v přírodě nebo u bazénu. Provází: ing. Jana Goetzová a Manguri. Místo: Villa Gaia, Seggiano, Toskánsko.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky