lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 7.12. 2023 (čtvrtek) Meditace mazlení: Dominance a submise - Switching. Tento večer si budeme opět hrát s dominancí a submisí, tentokrát s tématem výměny rolí, kterému se říká switching. Vyzkoušíme si, jaké to je na preferované roli neulpívat a být připraven si je vyměnit. Hranice všech zúčastněných budou samozřejmě respektovány. Zábavný a akční večer, na kterém se nebudete nudit! Provází: host večera ing. Jana Goetzová a Manguri Místo: Centrum světla, Vyšehradská 1376/43 Praha 2 - Nové město.

Tantra institut 31.12.2023 11. Silvestrovská Tantrická oslava. Jako už tradičně, i tento rok pro Vás pořádáme již 11. Silvestrovskou Tantrickou oslavu (dance-play-party)! Srdečně zveme všechny otevřené lidi na hravý a vzrušující prožitkový podvečer a večer a netradiční Silvestrovskou oslavu. Přijďte se setkat s přáteli, poznat nové a přivítejte s námi Nový rok lehkými tantrickými technikami a rituály, jídlem, pitím, tancem, energií a zábavou! Provází: Jana Goetzová a Manguri. Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky