lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 25.3.2019 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro páry i jednotlivce. Harmonizace čaker. Seznámíme se se starodávnou a zároveň velmi jemnou technikou harmonizování čaker pomoci lehkého doteku. Čakry jsou energetickým obrazem našeho hormonálního systému a vyjádřením naší životní energie. V nich se také ukládají naše traumata, životní situace i zkušenosti. To může narušovat přirozené proudění energie a vytvářet napětí v těle i v našem životě. Pomocí doteku tok i směr energie zharmonizujeme. S sebou: menší množství oleje, volné oblečení (třeba lunghi), deku, případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Program začíná v 19:00, otevřeno od 18:30. Přihlášky u Jany na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 725 311 506. Provází: Maya. Místo: Centrum života Alatyr, Štěpánská 61, Praha 1 (v pasáži Lucerna),.

 5.-7.4. Vědomé BDSM: Dubnový speciál. Na tomto workshopu se můžete těšit na program plný překvapení: Vědomé BDSM jako cesta osobního rozvoje, zvýšení naší energie a vědomí, proč scény z 50 odstínů šedi tolik lidí fascinují a čím nás to může obohatit, hledání našeho vztahu k dominanci, submisi, naše touhy a stíny, prozkoumávání různých typů energií a různých druhů doteků, transformace bolesti v potěšení, zen Spanking rituál, nedělní odpolední PlayParty a mnoho dalšího … . Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.

Tantra esence 17.–19. 5. 2019 Základní kurz tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ pro ženy Základní kurz tantrické masáže „Od doteku k Intimitě“ tentokrát pouze pro ženy. Pracovat budeme v malé ženské skupince (maximálně 6 žen), ve které vytvoříme bezpečné a důvěrné prostředí, ve kterém bude možné se uvolnit a otevřít. Na závěrečnou část masáže bude v případě vašeho přání pozván mužský model. Tantrická masáž je krásným, intimním rituálem, dopřejte si pro jeho výuku intimitu, soukromí a individuální přístup, který vychází z vašich přání a potřeb. Lektorka: Michaela Torstenová.



Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky