lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


 14.-16.9.2018 Souhlas a hranice - ůvod do Vědomého BDSM. Souhlas je nezbytnou součástí BDSM a umožňuje prožít nezapomenutelné setkání/hru, přesto však může mít mnoho nuancí. Může přinést různé typy potíží, od nedorozumění, přes odpojení se až po zneužití moci a traumatický zážitek. Na semináři budeme kromě jiného prozkoumávat, jak konverzace ohledně konsenzu může být prostorem pro sebepoznání a otevření se intimitě a zranitelnosti na obou stranách. Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: Studio Karlovka, Karlova 25, Praha 1.

Tantra institut 8.10.2018 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilé páry i jednotlivce. Riding the tiger / Ježdění na tygrovi. V rámci večerního setkání se prakticky seznámíme s transformační technikou umožňující akumulaci sexuální energie a její zacílení na duchovní účely. Tradiční technika nás vede cestou slasti k tantrickému naplnění našeho pozemského poslání - k rozšíření vědomí. Co na sebe a s sebou: Volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, případně ručník ty, kdo se chcete osprchovat. Program začíná v 19:00, otevřeno od 18:30. Přihlášky u Jany na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 725 311 506. Provází: Manguri. Místo: Studio Karlovka, Karlova 25, Praha 1.

 20.-21.10.2018 Umění submise a odevzdání se. Touha odevzdat se pochází z hlubokého duchovního zdroje, toužíme dát sami sebe něčemu mocnějšímu než jsme my, něčemu, co nás přesahuje. V momentě spojení se s partnerem se stáváme něčím větším, proto také touha po rozšíření skrze sexualitu. Tantrici kultivují tento přístup být součástí vesmíru, oceánu života. Oddělení mezi Já a tím druhým je iluze. Moderní fyzika objevuje to samé – všichni jsme součástí jednoho pole. Na tomto workshopu se podíváme na odevzdání a submisi jako na meditativní zkušenost, která nás obrací k sobě do našeho nitra k nejhlubším přáním a touhám, dotýká se stejně naší zranitelnosti jako naší síly, rozšiřuje náš potenciál a schopnost vstupovat do sféry bytí, ve které mizí veškerá dualita a oddělenost a my se stáváme součástí všeho kolem nás.
Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: Studio Karlovka, Karlova 25, Praha 1.

 7.-9.12.208 Tantrická dominance. Tantrická dominance vychází z čisté radosti vést druhého. Tantrická domina/dominant si je vědom své moci, ale nezneužívá ji. Používá sílu, která vychází ze souladu s vnitřní pravdou, z pochopení a přijetí temnoty. Má odvahu čelit svým vlastním stínům, je lidský, zranitelný a čestný. Stává se iniciátorem do světa vysoké energie a vědomí, do světa transformace studu, strachu a viny do potěšení. Všechno skryté, potlačené a nevědomé má možnost se projevit, vyjádřit, doprožít a vytvořit tak prostor pro hlubší sebepřijetí, lásku a integritu. Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: Studio Karlovka, Karlova 25, Praha 1.

Tantra institut 31.12.2018 Silvestrovská Tantrická Dance-Play-Party! Srdečně zveme přátele a všechny otevřené lidi již na 6. ročník Silvestrovské Tantrické Dance-Play-Party na hravý a vzrušující prožitkový podvečer a večer a netradiční Silvestrovskou oslavu! Přijďte se setkat s přáteli, poznat nové a přivítejte s námi Nový rok lehkými tantrickými technikami a rituály, jídlem, pitím, tancem, energií a zábavou! Od 16h do půlnoci nebo déle nás čeká pestrý společný program, který ještě bude upřesněn. Od půlnoci do rána můžeme pokračovat hraním si, tancem, mazlením, sdílením, relaxací ... . V ceně je půlnoční přípitek šampaňským.
Provází: Ing. Jana Goetzová a Manguri. Místo: Studio Karlovka, Karlova 25, Praha 1.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky