lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 1.12.2022 (čtvrtek) Meditace mazlení: Tantrická dominance. Tantrická dominance vychází z čisté radosti vést druhého. Tantrická domina/dominant si je vědom své moci, ale nezneužívá ji. Používá sílu, kterávychází ze souladu s vnitřní pravdou, z pochopení a přijetí temnoty. Hra s dominancí také otevírá svět paradoxů: Nalezení vlastní moci a svobody skrze projev odevzdání se a dominanci z úrovně služby ... . S sebou: deku , šátek na oči a máte-li vlastní "hračky" (trestné nástroje, atd.) a případně ručník (kdo se chcete osprchovat). Provází: host večera Jana Goetzová a Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8 (Rohanský ostrov).

Tantra institut 31.12.2022 10. Silvestrovská Tantrická oslava. Užijte si spolu s námi 10. jubilejní Silvestrovskou Tantrickou oslavu (dance-play- party)! Srdečně zveme všechny otevřené lidi na hravý a vzrušující prožitkový podvečer a večer a netradiční Silvestrovskou oslavu. Přijďte se setkat s přáteli, poznat nové a přivítejte s námi Nový rok lehkými tantrickými technikami a rituály, jídlem, pitím, tancem, energií a zábavou! Čeká nás pestrý společný program :-) Provází: Jana Goetzová a Manguri. Místo: Taneční škola Ivy Langerové, Štorchova 5, Praha 8, (sál 2) .Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky