CADPRESS

Následující knihy vydalo nakladatelství CAD a můžete je objednat i přes internet u českého obchodního zástupce - firmy Sana.

Sana zástupce CADMantak Chia & Maneewan Chia: Léčivá láska I Mantak Chia & Maneewan Chia: Léčivá láska I, II

Kultivace ženské sexuální energie

Příručka obsahující množství návodů a cvičení k nastolení duchovní a tělesné harmonie sepsaná Mistrem Mantak Chia (tvůrce systému Léčivé Tao) na základě jeho mnohaletého studia klasických taoistických spisů, čínské tradiční medicíny a bojových umění (kung-fu; tchaj-ťi čchüan, čchi-kung atd.). Dva svazky doplněné desítkami ilustrací.

OBSAH:
Životní energie Čchi
Přeměna negativní energie na životní energii
Získání další Čchi při milování
Tvořivá síla - sexuální energie
"Superorgasmus"
Ženská sexuální energie
Trvání sexuálního života ženy
Dobrý sexuální vztah - tři úrovně sexuální energie
Cíl taoistické meditace
Sexuální anatomie ženy
Ženská ejakulace
Klitoridní a vaginální orgasmus
Význam cvičení pohlavních orgánů
Cvičení bez partnera: ovariální dýchání, stlačování vaječníků a pochvy

Podrobněji o publikaci

ISBN 80-85349-61-2J.K.U´Fon: Pojednání o psychologii náboženství magii a sexu I J.K.U´Fon: Pojednání o psychologii náboženství magii a sexu I

Dílo vyznačující se nevšedním přístupem ke stěžejním otázkám lidské existence, přes šíři svého záběru však neobyčejně srozumitelné a čtivé. Na rozdíl od suchopárných studií na stejné téma, od této knihy se bude laický čtenář těžko odtrhávat. Z obsahu: Drzý útok na filosofii, Návštěva u světce, Černí mágové, Jugy, Geomantie, Kabalistická kostka, Něco málo o sexu, Krišna a Šiva (160 stran).


Podrobněji o publikaci


ISBN 80-85349-28-0J.K.U´Fon: Pojednání o psychologii náboženství magii a sexu II J.K.U´Fon: Pojednání o psychologii náboženství magii a sexu II

V tomto svazku se autor pokouší mj. nastínit novou koncepci psychologie v souladu se systémem gun a jiné než tradiční pojetí vývoje člověka, opírající se o fakta oficiální vědou ignorovaná, popíraná či překrucovaná. Z obsahu: Nekrobiotika, Fetišismus, Prvobytně pospolná společnost.


Podrobněji o publikaci


ISBN 80-85349-29-9Ján Starkbauer: Věčné tabu Ján Starkbauer: Věčné tabu

Eros a etos v náboženských systémech

Úvodní svazek díla zaobírajícího se analýzou sexuálních aspektů náboženských rituálů a kultury starověkých národů. Tento svazek je věnován animistickým kultům (Sexogonické mýty a iniciační obřady, Erotická kultura přírodních národů) a indické kultuře (Rituální soulož - hinduistická tantra, Šiva a kult lingamu), a je zároveň dílem religionistickým, filosofickým, psychologickým i etnografickým (280 stran).

Podrobněji o publikaci


ISBN 80-85349-16-7


nahoru

Titulní strana Tantra magazínu