lišta Titulní stránkaVnitřní a vnější mír cestou meditace

Rajinder Singh


Obal knihy, Rajinder Singh: Vnitřní a vnější mír cestou meditace "Nechť čtenáři této knihy prostřednictvím meditace naleznou mír ve svém nitru a uspíší tak vědomí míru na celém světě."

Představte si, že ve svém vlastním nitru nosíte soukromé útočiště., posvátný prostor, který můžete navštívit, kdykoli na vás moderní život příliš naléhá. Představte si úlevu a osvobození od strachu, kdykoli si budete přát. Představte si mír těla, mysli a duše, který vám meditace může přinést.

Tuto vyjímečnou knihu o meditaci napsal jeden z velkých duchovních učitelů dneška. Jeho hluboká moudrost a schopnost soucítění, propojeny s nenáročnými cvičebními metodami, se staly přínosem pro tisíce lidí. Nyní i vás může vést na cestě k božské lásce a naplnění.

Ať již máte určité zkušenosti, nebo jste v meditaci naprostým začátečníkem, bez ohledu na věk vám tato kniha může pomoci na cestě k dosažení osobní transformace. Následkem toho můžete přispět k míru světa a povznesení úrovně globálního vědomí.


"Velmi si cením, jakým způsobem přispívá Sant Rajinder Singh k celosvětovému míru, o jehož dosažení všichni usilujeme."
Jeho svatost dalajlama

Rajinder Singh je vnukem a pokračovatelem v rodové tradici Sant Kirpala Singha a mezinárodně uznávaným odborným učitelem meditace. Je prezidentem Světové náboženské společnosti a hlavou Science of Spirituality


CENA: 120,-
ISBN 80-7205-469-4