lupinky

Manguri

Manguri (Petr Šindelář)

mail

Inzerce kurzů a kontakt pro klienty.

Vystudoval jsem informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě UK V Praze a od roku 1986 pracuji jako informatik.
Od roku 1998 se prakticky zabývám tantrou.
Od roku 1999 se podílím na provozu tantra.cz .
Kromě toho vyučuji tantru a masíruji.

Sybilha

Sibylha (Michaela Košťálová)

mail

Lektorka tantry, zakladatelka centra tantrických masáží Inegrity, absolventka 3-letého psychoterapeutické výcviku dramaterapie, účastnice 4-letého analytického výcviku ČSAP, 2-letého kurzu dialogického jednání u prof. Vyskočila aj. Vystudovala sociální práce a teologii na UK, nyní doplňuje své vzdělání o činoherní herectví a moderování.

Hobby: ve chvílích volna ráda čtu, chdím do divadla (zejména Činoherního klubu), cvičím jógu, věnuji se tanci, akrobacii a sportu jako takovému. Ráda cestuji do exotických a kulturně bohatých zemí (Thajsko, Indie). Zajímám se o práci se symboly.

Jrssica

Jessica (Jessica Jayne Maertin M.A.,)

mail

Jako rodilá mluvčí odpovídám za jazykovou správností konečné podoby textů v angličtině. Jsem kontaktní osoba pro zájemce o tantře z řad sexuálních menšin na základě jak dlouholetých spolupráce s glbtq komunitou, také svých tantrických zkušeností, hlavně Sky Dancing Tantra.

Masáž všeho druhu, tanec, zpěv, i další tvůrčí aktivity jsou mými celoživotními záliby. Angažuji se též v oblastech lidských práv i ochraně přírody/zvířat, snažím se o ekologickém, zdravém způsobem života, včetně stravy.

Můžete semií ozvat v následujících jazycích: anglický, německý, polský, český a slovenský.

Jirka

Jirka (Jiří Sedláček)

mail

Webmaster.

Vystudoval jsem Počítače na ČVUT a od roku 1992 pracuji jako programátor. K tantře jsem se dostal přes tyto stránky. Rád dělám tantra masáže a rád je i přijímám.

Lucka

Ladelaide (Lucie Dvořáková)

mail

Do Tantra magazínu přispívám jako grafička.

Poprvé jsem se setkala s tantrou ve svých 17 letech. Aktivněji se tantře věnuji asi 8 let. Tantrický přístup aplikuji ve svém běžném životě.

V poslední době jsem se více zaměřila na práci s energií a jednotlivcem, a to převážně skrze masáž. Práci s lidmi a jejich sexualitou beru jako životní poslání. Momentálně se aktivně věnuji Tantra masáži a vědomé práce se sexuální ennergií.

Kalman

Kalman (Kalman Horvath)

mail

Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky