lišta Titulní stránka







Jak se mění aura člověka při cvičení tantry






Jednoho květnového rána jsem s kolegyní Helenou Unmani navštívil pani Milenu Svorovou v kanceláři společnosti AuraVideo Biofeedback v Jungmanově ulici v Praze. Společnost je průkopníkem v zaznamenávání aury pomocí zařízení WinAura od amerického vynálezce AuraCamery, která již dříve dokázala zobrazit auru na fotografii. Přístroj WinAura umožňuje sledovat průběžně auru na monitoru počítače.

Naše návštěva trvala zhruba 60 minut a její výsledky nás všechny velmi překvapily. Po dobu celého cvičení jsme snímali Heleninu auru.

Helena přišla na měření unavena, její aura je před začátkem řídká, má v sobě zelenou barvu trpělivosti, jinak tvořivost, oranžová na srdci je družnost.

Po zaujmutí polohy yap yum a prodýchání aura okamžitě získává červenooranžovou zářivou barvu (barva 2. čakry - sex /erotika). Aura se rytmicky s nádechy a výdechy mění od oranžové přes červenooranžovou do červené (životní síla).

Druhé cvičení přináší velké překvapení – aura se mění podle toho, do které čakry s Helenou dýcháme (stále sedíme v yap yum ) . Tj. na prvních dvou čakrách zůstává červenooranžová, na soláru přejde do žluté s důrazem na přítomnost,

na srdci do zelené a na hrdle do modré – zachycen přechod s fialovým středem – momentální prožívání něčeho mystického, magického.

Na třetím oku se objevila modrá barva 6. čakry, ale také bílá barva spojení s univerzem a hluboké meditace.

Dýchání do koruny vyvolalo nejen fialovou barvu 7. čakry, ale opět bílou barvu – nejjemnější vibraci.

Helena odchází s vybuzenou energií, její aura září sytě červenou barvou značící sílu v nezměněné kvalitě.



(podle podkladů Mileny Svorové)
Manguri